Dekoracje na przyjęcia

Przyjęcie z piękną oprawą to niezapomniane chwile i radość.
 

Wyobraź sobie zachwyt Twoich gości :) Wszystko do zorganizowania i oprawy przyjęcia. Od papierowych słomek, przez kubeczki, girlandy i inne dekoracje papierowe aż do topperów na tort.
 
 
Każde przyjęcie możesz zorganizować w innym stylu. Lesne dekoracje pomogą Ci zorganizować urodziny dla dziecka. Styl eco zawsze w modzie :) Papierowe zwierzątka, drzewka, malowanki - to urozmaici zabawę dzieci.
Kolekcja Woodland to szeroki wybór dodatków w leśnym stylu.
 

Srebrne napisy, eleganckie toppery na tort, papierowe kule i cudowne rozety - taka jest kolekcja Elegant Bliss. Elegancka kropka nad i - wyjątkowy wygląd przyjęcia weselnego albo słodkich urodzin.

 
A jeśli poszukujesz wyłącznie uzupełnienia Twoich własnych pomysłów, świetnym uzupełnieniem będą toppery na torty, toppery na muffinki  lub słomki papierowe.
Nad tym pracowaliśmy przez ostatnie miesiące. Wprowadziliśmy także dużo nowych produktów. Dostosowaliśmy wygląd sklepu do wersji mobilnej, dzięki temu można swobodnie przeglądać produkty na każdym z nośników. Zmieniamy się dla Ciebie

Nad tym pracowaliśmy przez ostatnie miesiące. Wprowadziliśmy także dużo nowych produktów. Dostosowaliśmy wygląd sklepu do wersji mobilnej, dzięki temu można swobodnie przeglądać produkty na każdym z nośników.

Czytaj więcej
Wprowadziliśmy do oferty złote i srebrne plakaty. Rozświetl swoje wnętrze...Złote i srebrne plakaty

Wprowadziliśmy do oferty złote i srebrne plakaty. Rozświetl swoje wnętrze...

Czytaj więcej
Wszystko do zorganizowania i oprawy przyjęcia. Toppery na torty, kubeczki, girlandy i inne dekoracje papierowe.Dekoracje na przyjęcia

Wszystko do zorganizowania i oprawy przyjęcia. Toppery na torty, kubeczki, girlandy i inne dekoracje papierowe.

Czytaj więcej

Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij