Dekoracje świąteczne

Postaw na biel i złoto!

W tym roku proponujemy dużo białych i złotych dekoracji. Nic tak nie podkresli blasku Świąt Bożego Narodzenia, jak właśnie złoto. Delikatny, piękny odcień starego złota i w wydaniu ceramicznych ozdób - to strzał w dziesiątkę. Kilka dekoracji rozstawionych we wnętrzu i dodatki na stole świątecznym - zainspiruj się naszymi ozdobami. Reniferki, dzwoneczki z delikatnym motywem choinki - zawieszki na drzewko świąteczne, małe miseczki, choinki i koniki na biegunach - klasyka dekoracji.
 
 

  

Delikatna ceramika, wspaniały dodatek zimowy do wnętrza. Reniferki i dzwoneczki mogą zostac z nami aż do wiosny :) Przylulne, długie wieczory, sprzyjają także zapalaniu świeczek. Ciepły blask świecy mogą zamknąć w sobie ceramiczne świeczniki domki. Mamy je w różnych rozmiarach. Alternatywą będzie ceramiczny lampion domek z ledową żaróweczką.



    

  

 
Wprowadziliśmy do oferty złote i srebrne plakaty. Rozświetl swoje wnętrze...Złote i srebrne plakaty

Wprowadziliśmy do oferty złote i srebrne plakaty. Rozświetl swoje wnętrze...

Czytaj więcej
CZAS NA WIĘCEJ KOLORU

Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.
Czas na więcej koloru

CZAS NA WIĘCEJ KOLORU Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.

Czytaj więcej

Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij