Walentynki

Personalizowane mapy
 
Walentynki to święto, które budzi wiele kontrowersji... Jedni ochoczo je obchodzą i spędzają romantycznie czas...a drudzy...wzruszają ramionami, twierdząc, że niewiele ich obchodzi to skomercjonalizowane święto a romantycznym można być przecież wiele razy w roku, niekoniecznie tego dnia... Dla tych drugich właśnie mamy pomysł na prezent, który przecież niejednoznacznie musi kojarzyć sie z tym świętem a raczej podkreśli datę, czy miejsce w którym się poznaliście, w którym szynciej zabiły Wasze serca, a może w którym powiedzieliście sobie tak? Takich dat, ważnych dla Was i Waszego związku jest pewnie wiele. Okeślony czas, zazwyczaj także kojarzy się z określonym miejscem, którym to Wasze serca zabiły szybciej. Stworzyliśmy personalizowane mapy, które odtąd mocno skojarzą Wam się z konkretną sytuacją a przy okazji będą ciekawym elementem wystroju wnętrza. Podajcie nam miejsceimiona oraz datę a my umieścimy tam małe serduszko, które oznaczy tą chwilę.

 

 
Do wyboru mamy kilka miast Polski i Europy, jeśli zaś nie ma wybranego przez Ciebie na naszej liście, prosimy napisz do nas, a wykonamy projekt Twojego Miasta.
Wprowadziliśmy do oferty złote i srebrne plakaty. Rozświetl swoje wnętrze...Złote i srebrne plakaty

Wprowadziliśmy do oferty złote i srebrne plakaty. Rozświetl swoje wnętrze...

Czytaj więcej
CZAS NA WIĘCEJ KOLORU

Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.
Czas na więcej koloru

CZAS NA WIĘCEJ KOLORU Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.

Czytaj więcej

Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij