CZAS NA WIĘCEJ KOLORU!

Zieleń khaki, butelkowa i złoto...
 
Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus w towarzystwie złota to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrażenie estetyczne. Po skandynawskich, surowych monochromatycznych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy liści pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków. Spróbuj wprowadzić trochę koloru, nie rezygnując z dotychczasowej bazy. Eklektyzm, różnorodność, wprowadzi życie do Twojego wnętrza. 

Metalowe, czarne kwietniki ze złotymi osłonkami to uzupełnienie tej serii ale jednocześnie nawiązanie do wnętrza industrialnego.
  

Formularz zapytania

Wszystko do zorganizowania i oprawy przyjęcia. Toppery na torty, kubeczki, girlandy i inne dekoracje papierowe.Dekoracje na przyjęcia

Wszystko do zorganizowania i oprawy przyjęcia. Toppery na torty, kubeczki, girlandy i inne dekoracje papierowe.

Czytaj więcej
CZAS NA WIĘCEJ KOLORU

Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.
Czas na więcej koloru

CZAS NA WIĘCEJ KOLORU Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.

Czytaj więcej

Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij