Złote i srebrne plakaty

To nasza nowość

Wykonane ręcznie, ze specjalną folią. Podkreśl swoje wnętrze matowym złotem lub srebrem. 


Plakaty ścienne zawsze są oryginalną dekoracją i podkreślą charakter wnętrza. Niewielkim kosztem możesz totalnie odmienić ulubiony kącik, pokój, przedpokoj, czy nawet... łazienkę. Złote lub srebrne plakaty umożliwią Ci rozświetlenie fragmentu pomieszczenia. Dobierz zrebrne lub złote dodatki, jak świeczniki, wazon czy drobne dekoracje. Dodatek czarnego koloru także dobrze podkreśli to miejsce.
 
 
Złote i srebrne plakaty to także alternatywa dla standardowych plakatów. Lubujemy sie w czarno - białych grafikach ale złoto i zrebro to miła odmiana. Jeden obok tradycyjnego, czy dwa złote plakaty obok siebie - od Ciebie zależy jaką wybierzesz kompozycję. Utwórz ścienną galerię - zawieś mniejsze i większe grafiki obok siebie, możesz je także połączyc ze zdjęciami. W następnym poście poradzimy jak to zrobić najlepiej :)
 


 
Wprowadziliśmy do oferty złote i srebrne plakaty. Rozświetl swoje wnętrze...Złote i srebrne plakaty

Wprowadziliśmy do oferty złote i srebrne plakaty. Rozświetl swoje wnętrze...

Czytaj więcej
CZAS NA WIĘCEJ KOLORU

Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.
Czas na więcej koloru

CZAS NA WIĘCEJ KOLORU Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.

Czytaj więcej

Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij