Kwietnik metalowy złoty z czarną donicą 2 sztuki

Kwietnik metalowy złoty z czarną donicą 2 sztuki
319,00
Zapytaj o produkt
Donica metalowa - złoty stojak/kwietnik - z czarną metalową osłonką.  Świetny pomysł do wystroju w stylu skandynawskim lub industrialnym. Cienkie nogi i metalowa góra donicy. Komplet 2 sztuk. Wymiary: 55 x 20 x 71 / 45 x 18 x 60 cm

Newsletter

Otrzymaj 10% rabatu na zakupy! Zapisz się do naszego newslettera.

Polecamy również

Klienci kupują również

(5/5)
CZAS NA WIĘCEJ KOLORU

Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.
Czas na więcej koloru

CZAS NA WIĘCEJ KOLORU Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.

Czytaj więcej

Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij