Lustro na łańcuszku

39,00
Zapytaj o produkt

Lusterko z ramą ze stali ocynkowanej, robione ręcznie. Wymiary: 20 x 14 cm, z łańcuszkiem 45 cm. Idealne na przykład do sypialni, salonu. Romantyczny a jednocześnie surowy charakter. Niepowtarzalne. Wymiary wyrobów ze szkła są orientacyjne i mogą minimalnie się różnić od podanych na stronie (0-10 mm.) Drobne niedoskonałości są charakterystyczne dla produktów ręcznie robionych i jednocześnie świadczą o niepowtarzalności i wyjątkowym wyglądzie.

Newsletter

Otrzymaj 10% rabatu na zakupy! Zapisz się do naszego newslettera.

(5/5)
CZAS NA WIĘCEJ KOLORU

Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.
Czas na więcej koloru

CZAS NA WIĘCEJ KOLORU Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.

Czytaj więcej

Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij