Miasteczko komplet 4 drewnianych domków

130,00
Zapytaj o produkt

Miasteczko - komplet czterech drewnianych domków. Wykonane ręcznie, z najwyższą starannością. Urocze, malutkie okienka i drzwi. Kolory: dwa domki w kolorze srebrnym matowym, dwa domki bejcowane na brązowo. Stwórz aranżację na swojej półce. Wymiary: dwa domki 14,5 cm wysokości, średni 11 cm, najmniejszy 9,5 cm. Pięknym dopełnieniem będa choinki drewniane lub ceramiczne.

Newsletter

Otrzymaj 10% rabatu na zakupy! Zapisz się do naszego newslettera.

Polecamy również

Klienci kupują również

(5/5)
CZAS NA WIĘCEJ KOLORU

Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.
Czas na więcej koloru

CZAS NA WIĘCEJ KOLORU Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.

Czytaj więcej

Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij