Personalizowana mapa imiona - tablica

109,00
Zapytaj o produkt
rozmiar:
- wybierz -
  • rozmiar 30x40
  • rozmiar 40x50
miasto:
- wybierz -
Ślub, czy Walentynki to wyjątkowa okazja aby podarować bliskiej osobie mapę z zaznaczeniem ważnej daty i miejsca. Oznaczona serduszkiem tam, gdzie się poznaliście, mieliście pierwszą romantyczną randkę, czy w miejscu gdzie bierzecie ślub. Imiona i ważna data umiejscowione są pod spodem. Napisz do nas jakie imiona, datę i w którym miejscu chcesz zamieścić serduszko. Wybierz miejscowość, a jeśli jej nie mamy w ofercie - napisz do nas. Mapa jest wykonana na sztywnej płycie. Tablicę można postawić na półce, opierając o ścianę, na parapecie, komodzie lub zawiesić na ścianie. Z tyłu zaczep do powieszenia. NIE POTRZEBA OPRAWIANIA W RAMĘ, stoi samodzielnie. Wymiary 30 x 40 lub 40 x 50 cm. Tablica będzie oryginalnym pomysłem na prezent dla Pary Młodej.

Newsletter

Otrzymaj 10% rabatu na zakupy! Zapisz się do naszego newslettera.

(5/5)
Wprowadziliśmy do oferty złote i srebrne plakaty. Rozświetl swoje wnętrze...Złote i srebrne plakaty

Wprowadziliśmy do oferty złote i srebrne plakaty. Rozświetl swoje wnętrze...

Czytaj więcej
CZAS NA WIĘCEJ KOLORU

Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.
Czas na więcej koloru

CZAS NA WIĘCEJ KOLORU Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.

Czytaj więcej

Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij