Plakat REDUCE 30x40

25,00
Zapytaj o produkt

Plakat REDUCE, o wymiarach 30 x 40 cm. Kolorystyka beżowo czarna. Idealny do wnętrz w  stylistyce skandynawskiej, minimalistycznej.  Wydrukowany na wysokiej jakości papierze satynowanym 250 g. Plakat sprzedawany jest do samodzielnego oprawienia w ramę.
Możliwość zakupienia plakatu wraz z ramą lub drewnianym wieszaczkiem. W tej kwestii prosimy o kontakt.
Zdjęcia i aranżacje AGNETHA HOME. Rama w której prezentowany jest poster dostępna w sklepie AGNETHA HOME.

Newsletter

Otrzymaj 10% rabatu na zakupy! Zapisz się do naszego newslettera.

(5/5)
CZAS NA WIĘCEJ KOLORU

Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.
Czas na więcej koloru

CZAS NA WIĘCEJ KOLORU Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.

Czytaj więcej

Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij