Poduszka GOLD & GREY

Poduszka GOLD & GREY
59,00
Zapytaj o produkt

Poduszka GOLD & GREY. Ze złotym napisem 'Love is all you need', w odcieniu pięknej szarości. Druga strona poduszki szara. Poszewka zapinana na suwak. Materiał poszewki delikatnie przypomina sztruks, tworzy lekkie cieniowanie przy dotyku dłonią. Wypełnienie poduszki 100 % poliester. Wymiary 45 x 45. Pięknie zaakcentuje kącik w salonie. Złoty akcent we wnętrzach z dominującą szarością.

Newsletter

Otrzymaj 10% rabatu na zakupy! Zapisz się do naszego newslettera.

(5/5)
CZAS NA WIĘCEJ KOLORU

Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.
Czas na więcej koloru

CZAS NA WIĘCEJ KOLORU Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.

Czytaj więcej

Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij