Świecznik ZURI srebrny / miedź

13,0015,00 zł
Zapytaj o produkt

Minimalistyczny świecznik Broste Copenhagen ZURI. Piękny skandynawski dodatek - najlepiej wygląda kilka sztuk postawionych obok siebie. Kolor do wyboru: srebro i antyczna miedź (z lekkimi przebarwieniami, postarzana). Średnica na długą świeczkę 2,2 cm, wysokość 12 cm. Nóżki w gumowanych osłonkach (które można zdjąć). Cena za jedną sztukę. Prosimy o wybór koloru.

Broste Copenhagen
Dostępne.

Newsletter

Otrzymaj 10% rabatu na zakupy! Zapisz się do naszego newslettera.

(5/5)
CZAS NA WIĘCEJ KOLORU

Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.
Czas na więcej koloru

CZAS NA WIĘCEJ KOLORU Zieleń khaki, czy butelkowa zieleń wpadająca w turkus wraz ze złotem to połączenie idealne. Jeden kolor podbija drugi, uzupełnia wrazenie estetyczne. Po skandynawskich, urowych wnętrzach przyszedł czas na kolor! Wciąż obecne i modne motywy lisci pojawiły się u nas na poduszkach. Złoty kolor i odcienie zieleni - butelkowa i khaki na taboretach i tacach. Odmień wnętrze, przy pomocy tych dodatków.

Czytaj więcej

Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij